Njihuni me tifozen speciale të Lazio-s - Bota Sot
Njihuni me tifozen speciale të Lazio-s

Bota e Yjeve

Njihuni me tifozen speciale të Lazio-s

Më: 10 gusht 2019 Në ora: 11:09
Monica Gunnella

Ajo është bërë e famshme nga fotot seksi dhe për jetën e saj në mesin e shoqërisë së lartë italiane.

Monica Gunnella, modelja romane numëron në llogarinë e saj në Instagram më shumë se 90 mijë ndjekës, shumë prej tyre tifozë të Lazios, pasi bukuroshja nga kryeqyteti e ka treguar hapur pasionin për fanellën bardhekaltër.

Selfie-t e Monicas ua kanë marrë mendjen fansave, që nuk reshtin së komplimentuari për format e saj bombastike.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...