46 vjeçarja Heidi Klum pozon topless në pishinë - Bota Sot
46 vjeçarja Heidi Klum pozon topless në pishinë

Bota e Yjeve

46 vjeçarja Heidi Klum pozon topless në pishinë

Nga: Bota sot Më: 10 gusht 2019 Në ora: 14:50
Heidi Klum

Ajo u martua me të dashurin e saj Tom Kaulitz në Capri të Italisë javën e kaluar.

Dhe Heidi Klum duket se po shijon pafund muajin e mjaltit, derisa ka ndarë fotografi nga pushimi, përcjell Bota ot.

E në foton e fundit të publikuar në Instagram, ajo shfaqet topless në pishinë, duke treguar hiret trupore./BS/

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...