Taylor Swift, Jessica Alba dhe Sarah Hyland, morën shumë vëmendje - Bota Sot
Taylor Swift, Jessica Alba dhe Sarah Hyland, morën shumë vëmendje

Bota e Yjeve

Taylor Swift, Jessica Alba dhe Sarah Hyland, morën shumë vëmendje

Nga: Bota sot Më: 12 gusht 2019 Në ora: 08:44

Taylor Swift ka shfaqur këmbët e saj në veshjen Versace, derisa Jessica Alba dhe Sarah Hyland u shfaqën me një veshje më mbulese në 2019 Teen Choice Aëards.

Kjo ngjarje ka grumbullur një mori yjesh në tapetin e kuq në Kaliforni.

Ylli i Familjes Moderne Sarah Hyland dhe Jessica Alba u shfaqën me veshje të lezetshme,por Taylor Sëift dukej më tërheqëse./BS

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat