Të gjithë menduan se është Elvana, por kjo fanse ka ngjashmëri të madhe me këngëtaren - Bota Sot
Të gjithë menduan se është Elvana, por kjo fanse ka ngjashmëri të madhe me këngëtaren

Bota e Yjeve

Të gjithë menduan se është Elvana, por kjo fanse ka ngjashmëri të madhe me këngëtaren

Më: 12 gusht 2019 Në ora: 18:21
Elvana Gjata

Këngëtarja e dashur për publikun shqiptar, Elvana Gjata, vijon me turet dhe koncertet e saj të ndryshme anembanë trojeve shqiptare dhe më gjerë.

“A’m don” është kënga e saj më e re, e cila është pritur mjaft mirë nga fansat e saj. Këta të fundit bëjnë video të ndryshme teksa dëgjojnë këngët e Elvanës dhe i publikojnë në “Instastory” duuke etiketuar edhe Elvanën.

Në mesin e videove të publikuara në “Instastory”-n e këngëtares, shfaqet dhe vetë ajo duke kënduar! Në fakt të gjithë u gabuan, pasi nuk është ajo por një vajzë që i ngjan tmerrësisht shumë!

Vajza në video ka një ngjashmëri të madhe me Elvana Gjatën dhe në fillim të gjithë menduan se është vetë këngëtarja.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...