Bikini mezi ia mban gjoksin - Bota Sot
Bikini mezi ia mban gjoksin

Bota e Yjeve

Bikini mezi ia mban gjoksin

Nga: Bota sot Më: 12 gusht 2019 Në ora: 23:45
Malin Andersson

Ajo po qëndron për pushime në Ibiza me shoqen e saj dhe yllin e The Bachelor Australia, Keira Maguire.

Por, Malin Andersson e goditi pishinën e vetme, derisa ngriti temperaturat në bikini, të hënën, përcjell Bota sot.

Ish ylli i Love Island dukej bombastike në bikini, derisa tregoi hiret trupore.

26 vjeçarja u pa duke rregulluar bikinit njëpjesëshe në pjesën e gjoksit, pasi dukej se bikini mezi ia mbante atë./BS/

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat