Georgina “fluturon” për reklamën e re, çfarë fiziku partnerja e Ronaldos - Bota Sot
Georgina “fluturon” për reklamën e re, çfarë fiziku partnerja e Ronaldos

Bota e Yjeve

Georgina “fluturon” për reklamën e re, çfarë fiziku partnerja e Ronaldos

Më: 14 gusht 2019 Në ora: 15:17
Georgina

Të jesh partnerja e Cristiano Ronaldo të jep shumë avantazhe në jetë, sidomos në biznes. Firma e njohur e veshjeve intime, Yamamay ka përzgjedhur modelen argjentinase për të reklamuar linjën e re,

Georgina duket sikur fluturon në foton e publikuar në llogarinë e saj në Instagram, një pozë që tregon të gjithë sensualitetin e saj dhe një fizik për t’u patur zili. Pëlqimet dhe komentet pozitive kanë vërshuar lumë, e si mund të ndodhte ndryshe kur fansat e saj kanë arritur shifrën 12.5 milionë.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...