Cara Delevingne pozon nudo për “Marie Claire” - Bota Sot
Cara Delevingne pozon nudo për “Marie Claire”

Bota e Yjeve

Cara Delevingne pozon nudo për “Marie Claire”

Më: 14 gusht 2019 Në ora: 18:07
Cara Delevingne

Modelja njëherësh dhe aktorja e njohur britanike, Cara Delevingne ka pozuar nudo për revistën e njohur që botohet në 24 gjuhë “Marie Claire”.

Për revistën, ajo ka zbuluar rolin e saj si modele e komunitetit LGBTQ, historinë me problemet mendore si dhe atë sesi ka arritur të ruaj identitetin anipse është gjithmonë në vëmendje të mediave, transmeton Sinjali.

27-vjeçarja gjithashtu ka folur edhe për lidhjen e saj me aktoren e njohur, Ashley Benson.

Image

Revista do të publikohet në muajin shtator dhe fotografitë janë realizuar nga Thomas Whiteside.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...