E lagur, Anxhela Peristeri jep mesazhin e madh - Bota Sot
E lagur, Anxhela Peristeri jep mesazhin e madh

Bota e Yjeve

E lagur, Anxhela Peristeri jep mesazhin e madh

Më: 14 gusht 2019 Në ora: 19:08
Anxhela Peristeri

Me detin në sfond, e veshur me të bardha dhe gjysmë e lagur, këngëtarja Anxhela Peristeri shfaqet mjaft tunduese.

Nëpërmjet kësaj fotografie ajo përcjell një mesazh të madh, me fjalët e Oprah Winfrey.

“Ti merr në jetë, atë që ke kurajo të kërkosh”, shkruan Anxhela.

Prej disa ditësh këngëtarja ndodhet me pushime, ku duket se po relaksohet.

Gjatë këtyre pushimeve, Anxhela nuk ka kursyer as fotografitë me bikini, ku shihet me një trup super në formë.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...