Kylie Jenner pozon me të dashurin, ai nuk përmbahet dot krahë saj! - Bota Sot
Kylie Jenner pozon me të dashurin, ai nuk përmbahet dot krahë saj!

Bota e Yjeve

Kylie Jenner pozon me të dashurin, ai nuk përmbahet dot krahë saj!

Më: 14 gusht 2019 Në ora: 22:39
Kylie Jenner me te dashurin

Kylie Jenner vazhdon të jetë njëra ndër femrat më të përfolura në botë.

Pozat provokative, jeta familjare si dhe biznesi i saj edhe më tej janë në qendër të medias.

Modelja në fjalë aktualisht ndodhet në Francë për vizitë së bashku me të dashurin dhe vajzën.

Çifti në fjalë duket se po kalojnë ditë të mira krahë njëri-tjetrit. Por, partneri i Jenner nuk është se po përmbahet sa duhet.

Në pozën e fundit, ai dukshëm është treguar se nuk ka fare durim kur është përballë partneres së saj.

Të dy, duken kaq të dashuruar! 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat