Kylie Jenner e Sofia Richie, bëjnë 'gara' në Evropë - Bota Sot
Kylie Jenner e Sofia Richie, bëjnë 'gara' në Evropë

Bota e Yjeve

Kylie Jenner e Sofia Richie, bëjnë 'gara' në Evropë

Nga: Bota sot Më: 14 gusht 2019 Në ora: 23:19
Sofia Richie dhe Scott Disick

Sofia Richie u shfaq me një veshje ngjyrë rozë, bashkë me të dashurin e saj Scott Disick, për një drekë në jug të Francës.

Ata kanë arritur në Evropë për një pushim veror, për inat të Kylie Jenner e cila është duke festuar ditëlindjen e saj të 22-të.

Dhe ata vazhduan romancën e tyre në Jug të Francës pasi shijuan një drekë në hotelin Hotel du Cap-Eden-Roc./BS

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat