Shoqet që morën gjithë vëmendjen në rrugë - Bota Sot
Shoqet që morën gjithë vëmendjen në rrugë

Bota e Yjeve

Shoqet që morën gjithë vëmendjen në rrugë

Nga: Bota sot Më: 14 gusht 2019 Në ora: 23:43
Candice Swanepoel dhe Doutzen Kroes

 Ato janë supermodele që krijuan një miqësi gjatë kohës së tyre si Engjëjt Viktoria Sekret.

Dhe Candice Swanepoel dhe Doutzen Kroes morën vëmendjen ndërsa dolën së bashku në Ibiza të martën.

Bukuroshja Afrikano-Jugore Candice, 30 vjeç dhe superylli Hollandez Doutzen, 34 vjeç treguan figurat e tyre të tonifikuara ndërsa bisedonin duke ndjekur një koncert nga burri i DJ Doutzen Sunnery James në Hotel Ushuaia./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat