Këto janë fotot nudo me të cilat modelja amerikane ‘çmendi’ një rrjet - Bota Sot
Këto janë fotot nudo me të cilat modelja amerikane ‘çmendi’ një rrjet

Bota e Yjeve

Këto janë fotot nudo me të cilat modelja amerikane ‘çmendi’ një rrjet

Më: 15 gusht 2019 Në ora: 09:42
Alexis Ren

Modelja e njohur amerikane pozon shpesh lakuriq.

Modelja e njohur amerikane, Alexis Ren, në llogarinë e saj në Instagram ndiqet nga një numër shumë i madh i njerëzve.

Duke qenë se është aktive, ajo ata i ‘shpërblen’ me publikimin e fotografive të ndryshme ku dominojnë ato nudo.

Disa nga imazhet e saj me të cilat ka gjasë që t’i ketë lënë pa gjumë fansat, po qarkullojnë akoma në rrjet.

Ndryshe Alexis nuk po ndalet dhe po vazhdon me provokimet e vazhdueshme në rrjete sociale.

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...