Njihuni me motrën ‘e zjarrtë’ të Neymar - Bota Sot
Njihuni me motrën ‘e zjarrtë’ të Neymar

Bota e Yjeve

Njihuni me motrën ‘e zjarrtë’ të Neymar

Më: 15 gusht 2019 Në ora: 16:24
Raffaella

Tifozët e PSG kanë ofenduar disa herë brazilianin Neymar pasi ai shprehi hapur dëshirën për tu larguar nga Parisi.

Pas ofendimeve në kor dhe banderolave në shkallët e stadiumit të Parisit ndaj “yllit” brazilian, ka reaguar edhe motra e sulmuesit, Raffaella, që e shtyn edhe më shumë drejt largimit.

“Jeni qenie njerëzore të shpifura dhe të paedukatë! Donit ta mbani vëllanë tim në skuadrën tuaj. Nuk do të fitoni kurrë pa të!”

Raffaella njihet edhe si një femër shumë seksi, ku shpesh poston foto provokuese duke kënaqur fansat e vëllait dhe jo vetëm.

Image
Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...