Rita Ora me këto foto tregon pse është ndër femrat më tërheqëse - Bota Sot
Rita Ora me këto foto tregon pse është ndër femrat më tërheqëse

Bota e Yjeve

Rita Ora me këto foto tregon pse është ndër femrat më tërheqëse

Më: 25 gusht 2019 Në ora: 16:24
Rita Ora

Rita ka postuar disa fotografi nga paraqitja në një koncert.

Këngtarja shihet në një veshje të zezë që i shfaqte për mrekulli trupin e tonifikuar.

Rita është kthyer nga pushimet e gjata në Itali për të vazhduar me koncertet dhe festivalet nëpër Evropë.

Në fotot që ka postuar Rita shihet në super formë dhe gjithmonë e kapur në poza ku shfaqet tërheqëse, madje edhe gjatë performancës.

Image
Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...