Khloe Kardashian, në të bardhë vë në pah linjat seksi të saj - Bota Sot
Khloe Kardashian, në të bardhë vë në pah linjat seksi të saj

Bota e Yjeve

Khloe Kardashian, në të bardhë vë në pah linjat seksi të saj

Nga: M.H Më: 26 gusht 2019 Në ora: 08:31
Khloe Kardashian

Khloe Kardashian, në të bardhë vë në pah linjat seksi të saj, gjersa është duke shkruar në drekë në Beverly Hills, shkruan Daily Mail, përcjellë Bota sot.

Khloe Kardashian, 35 vjeç, u pa tek po shkonte në një restorant në Beverly Hills, CA, me një pamje të mrekullueshme.

Ylli i Revenge Body, tregoi bukurin e saj në një fustan të ngushtë lëkure dhe me flokët të mbledhura Kardashian dukej më bukur se kurrë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...