Tulisa vishet kaq provokative - Bota Sot
Tulisa vishet kaq provokative

Bota e Yjeve

Tulisa vishet kaq provokative

Nga: Bota sot Më: 26 gusht 2019 Në ora: 09:56
Tulisa

Tulisa ka vënë në ekran trupin e saj mahnitës me bluzë të shkurtër me dantella dhe mini pantollona të gjerë, derisa doli për një darkë me miqtë.

Ajo kishte lënë anash flokët e saj të gjata, derisa make-upi i saj përshtatej shumë mirë me atë veror./BS

Image

 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...