Ngre fustanin më shumë se ç’duhet, Oriola Marashi “tërbon” fansat me fotot e fundit - Bota Sot
Ngre fustanin më shumë se ç’duhet, Oriola Marashi “tërbon” fansat me fotot e fundit

Bota e Yjeve

Ngre fustanin më shumë se ç’duhet, Oriola Marashi “tërbon” fansat me fotot e fundit

Më: 30 gusht 2019 Në ora: 14:53
Oriola Marashi

Oriola Marashi është një ndër modelet shqiptare më të komentuara në rrjetet sociale dhe mediat rozë. Kjo për shkak të postimeve seksi dhe provokuese që bën në profilin e saj në “Instagram”.

Një ditë më parë, modelja ka publikuar disa fotografi ku duket mjaft “hot”, ku ka ekspozuar format e saj perfekte e bombastike.

Ajo shfaqet e veshur me një fustan të gjatë, ku në një moment ka treguar shumë në pjesën e vitheve. Nga fotot vihet re se fustani është çuar lart, e kjo ka bërë që ajo të tregoj shumë e të duket mjaft seksi.

Pozat e saj janë pëlqyer e komentuar shumë nga ndjekësit e saj, ku disa prej tyre shprehen se është perfekte dhe se shkëlqen.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat