Demi si asnjëherë më parë “habit” fansat, tregon strijat dhe…

Bota e Yjeve

Demi si asnjëherë më parë “habit” fansat, tregon strijat dhe…

Më: 6 shtator 2019 Në ora: 11:34
Demi Lovato

Ka shumë personazhe të njohur që edhe pse nuk janë perfekt e duan veten e tyre dhe nuk kanë komplekse.

Një nga ato është edhe  Demi Lovato. Këngëtarja amerikane, nuk heziton të ekspozohet edhe pse nuk ka një trup perfekt. Ajo ka publikuar disa foto në rrjetin social instagram nga pushimet në Bora Bora,  ku shfaqet me një palë bikini leopard dhe pa un ndjerë keq ka vënë të pasmet e saj.

Gjithashtu ajo tregon se në të vërtetë u desh shumë kohë që  të postonte foton pa e rregulluar.

Lovato madje pranoi se frika e ka nxitur atë të ndryshojë fotot e mëparshme me bikini nga pushimet e saj në Bora Bora, por tha që e kuptoi që ishte e lodhur nga përpjekja për të jetuar me standarde joreale të bukurisë.

“Kjo është frika ime më e madhe. Një foto me bikini.  Dhe çfarë është CELULITI”, ka shkruar ajo. “Unë thjesht  lodhur , për t’u turpëruar nga trupi im, duke e rregulluar atë. “Tani po kthehem në studio. Shpresoj që të inspiroj edhe dikë tjetër për këtë trup”, ka shkruar mes të tjerash 27-vjeçarja.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat