Kur Chrissy Teigen vishet shkurt - Bota Sot
Kur Chrissy Teigen vishet shkurt

Bota e Yjeve

Kur Chrissy Teigen vishet shkurt

Nga: Bota sot Më: 7 shtator 2019 Në ora: 09:33
Chrissy Teigen

Ajo është një modele, personalitet televiziv dhe autore.

Dhe Chrissy Teigen mori pak pushim nga orari i saj i shumëanshëm, kur doli me nënën e saj dhe vajzën Luna gjatë një udhëtimi në lagjen Beverly Hills, në Los Angelos./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...