Elita noton me delfinët, sjell fotot më të bukura nga pishina - Bota Sot
Elita noton me delfinët, sjell fotot më të bukura nga pishina

Bota e Yjeve

Elita noton me delfinët, sjell fotot më të bukura nga pishina

Më: 7 shtator 2019 Në ora: 14:58
Elita Rudi

Elita Rudi ka publikuar imazhe të reja nga pushimet.

Elita Rudi dhe Gjiko kanë nisur pushimet e para bashkë me djalin e tyre, Zërin.

Moderatorja së fundi ka publikuar disa fotografi në Instagram, në të cilat shfaqet duke notuar me delfinë.

Madje, në një nga fotot shfaqet duke e puthur një delfin.

Në anën tjetër, edhe Gjiko është goxha aktiv me imazhe nga pushimet, ai solli foto të ëmbla me djalin.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...