Kylie Jenner me dhomë të gjumit si në përralla, dalin pamjet - Bota Sot
Kylie Jenner me dhomë të gjumit si në përralla, dalin pamjet

Bota e Yjeve

Kylie Jenner me dhomë të gjumit si në përralla, dalin pamjet

Më: 7 shtator 2019 Në ora: 15:52
Kylie Jenner

Kylie Jenner ka sjellë pamje brenda dhomës së saj të gjumit.

Kylie Jenner vitin e kaluar mori epitetin miliarderja më e re në botë, e kjo padyshim se të bën të kuptosh që ajo bën jetë luksoze

Bukuroshja ka publikuar së fundi një video, të cilën e kishte bërë në dhomë të gjumit, ku ishte bashkë me vajzën, Stormi.

Ajo tregoi një kënd të dhomës dhe ishte pikërisht ai ku gjendet televizioni, i cili palosej në pjesën e sipërme të dhomës.

Kujtojmë se Kylie Jenner është në lidhje me Travis Scott dhe bashkë kanë një vajzë, kurse në planet e afërta kanë edhe fëmijë të tjerë.

Image
Image
Image

 

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...