Demi Rose më provokuese se kurrë, me zemra në gjoks - Bota Sot
Demi Rose më provokuese se kurrë, me zemra në gjoks

Bota e Yjeve

Demi Rose më provokuese se kurrë, me zemra në gjoks

Më: 8 shtator 2019 Në ora: 12:36
Demi Rose

Së fundmi Demi Rose, bukuroshja 24 vjeçare që ka pushtuar showbizin në mbarë botën është shfaqur së fundmi në rrjete sociale tmerrësisht provokuese.

Duket se ajo ka qenë pjesë e një eventi garash me motora ku në sy ka rënë pamja e saj me veshje thuajse minimaliste e provokuese.

Demi mban veshur një palë reçipeta në formë zemre me gurë të kuq dhe po ashtu mban varur një çantë të vogël të zezë me disa zinxhirë në të.

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...