“Nuk je 20 vjeçe që të rregullosh b**ët”, moderatorja i kthehet ashpër komentuesit - Bota Sot
“Nuk je 20 vjeçe që të rregullosh b**ët”, moderatorja i kthehet ashpër komentuesit

Bota e Yjeve

“Nuk je 20 vjeçe që të rregullosh b**ët”, moderatorja i kthehet ashpër komentuesit

Më: 8 shtator 2019 Në ora: 17:59
Xhemi Shehu

Moderatorja shqiptare e ka pranuar një koment të çuditshëm në Instagram.

Moderatorja e njohur shqiptare, Xhemi Shehu, ka qenë gjithmonë e dashur për publikun dhe vazhdon të jetë e tillë.

Ajo është akive në rrjete sociale, e së fundmi ka publikuar imazhe duke ushtruar në palestër.

Në mesin e shumë komenteve, e ka pranuar edhe një të çuditshëm

“Ooooo Xhemi nuk je 20 vjeç të rregullosh b*thët, mosha bën te vetën s’bëhet gjë me zor, qetësohu se je mirë për moshën që ke”, i ka shkruar dikush prej ndjekësve dhe nuk ka munguar përgjigja e saj epike.

“Problemi jot që mendon se në palestër shkohet për te rregulluar b*thën prandaj po të përgatis që këtë pozë mund të shohësh edhe kur të shkoj 60!”, i është kthyer ajo.

Image
Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...