Elita Rudi ‘ngrit’ temperaturat nga Turqia - Bota Sot
Elita Rudi ‘ngrit’ temperaturat nga Turqia

Bota e Yjeve

Elita Rudi ‘ngrit’ temperaturat nga Turqia

Më: 10 shtator 2019 Në ora: 14:29
Elita Rudi

Elita Rudi ka ndarë me ndjekësit imazhe atraktive nga pushimet.

Elita Rudi ka publikuar disa fotografi nga pushimet, në të cilat u shfaq shumë joshëse.

Moderatorja u shfaq e veshur në bikini, teksa gjendej në pishinë, ndërsa tregoi edhe një herë se ka rikthyer format pas lindjes së djalit.

Ajo dhe Gjiko bashkë me Zërin kanë zgjedhur si destinacion Turqinë, ndërsa nuk i kanë kursyer fotografitë nga atje.

Kujtojmë se Elita muajt e fundit i është përkushtuar rritjes së djalit dhe nuk e kemi parë aktive në ekran. 

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...