Të vishesh si Meghan Markle, truket që përdor dukesha për t’u dukur gjithmonë elegante - Bota Sot
Të vishesh si Meghan Markle, truket që përdor dukesha për t’u dukur gjithmonë elegante

Bota e Yjeve

Të vishesh si Meghan Markle, truket që përdor dukesha për t’u dukur gjithmonë elegante

Më: 10 shtator 2019 Në ora: 18:34
Meghan Markle

Meghan Markle ka një elegancë të lindur në veshje dhe kjo është e padiskutueshme tashmë, por pamja e saj e sofistikuar, madje edhe e guximshme disa herë, ka disa sekrete që ju hyjnë në punë. Meghan e ka krijuar tashmë stilin e saj, aq sa është kthyer edhe në ikonë mode, jo vetëm kur zgjedh kontrastin bardhë e zi, por edhe kur guxon me ngjyrat. Gjithmonë ka në veshjen e saj tipare të personalitetit, të cilat na bindin se zgjedhjet e saj janë gjithmonë unike.

Veshjet standarde të Meghan mund të shërbejnë edhe si një lloj frymëzimi për ju, megjithatë truket që përdor Dukesha e Sussex-it janë fare të thjeshta e mund t’ju orientojnë kollaj edhe me veshjet që keni në gardërobë.

Ja cilat janë zgjedhjet e Meghan, që e bëjnë atë të duket gjithmonë me stil:

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat