Kylie Jenner çmend fansat, pozon tërësisht e zhveshur në kopsht - Bota Sot
Kylie Jenner çmend fansat, pozon tërësisht e zhveshur në kopsht

Bota e Yjeve

Kylie Jenner çmend fansat, pozon tërësisht e zhveshur në kopsht

Nga: Bota sot Më: 10 shtator 2019 Në ora: 21:38
Kylie Jenner, Travis Scott

Ajo kurrë nuk frikësohet të tregoj dashurinë e saj për të dashurin.

Dhe Kylie Jenner doli tërësisht lakuriq, derisa u përqafua me Travis Scott në një foto që tronditi fansat e saj në Instagram.

Ajo la pak përtej imagjinatës kur fshehu modestinë e saj në një kopsht, derisa ishte duke punuar për Playboy./BS

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...