Dua Lipa dhe Anwar Hadid duken shumë të dashuruar në SoHo gjatë “New York Fashion Week” - Bota Sot
Dua Lipa dhe Anwar Hadid duken shumë të dashuruar në SoHo gjatë “New York Fashion Week”

Bota e Yjeve

Dua Lipa dhe Anwar Hadid duken shumë të dashuruar në SoHo gjatë “New York Fashion Week”

Më: 11 shtator 2019 Në ora: 15:39
Dua Lipa dhe Anwar Hadid

Ata e bënë lidhjen zyrtare në Instagram në gusht dhe raportohet se po bashkëjetojnë, shkruan DailyMail.

Dua Lipa dhe Anwar Hadid nuk treguan asnjë shenjë të ngadalësimit të romancës së tyre gjatë Javës së Modës në Nju Jork, të martën.

Autorja e hitit “One Kiss”, 24 vjeç, dhe modeli, 20 vjeç, shijuan një shëtitje argëtuese rreth dyqaneve të SoHo teksa mbanin akullore në duar.

Dua nuk mund të rezistonte teksa mbante krahun tek Anwari dhe përkëdheleshin rrugëve të qytetit.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...