E dashura e sulmuesit italian, “çmend” ndjekësit: Trupin e kam në qytet ndërsa zemrën… - Bota Sot
E dashura e sulmuesit italian, “çmend” ndjekësit: Trupin e kam në qytet ndërsa zemrën…

Bota e Yjeve

E dashura e sulmuesit italian, “çmend” ndjekësit: Trupin e kam në qytet ndërsa zemrën…

Më: 11 shtator 2019 Në ora: 19:46
Viktoria Vargan

Vera tashmë është mbyllur dhe bashkë me të mbyllen edhe plazhet. Diçka e tillë e ka mërzitur Viktoria Vargan, e cila njihet edhe si partnerja e sulmuesit italian, Graciano Pele.

Siç njihet ndryshe, Viki, ka postuar një foto një rrjetin social “Instagram”, të cilën e shoqëron me një shkrim. Në postimin e saj, Viki shkruan: “Trupi im është në qytet, por zemra ime është akoma në plazh”.

Mesa duket përfundimi i verës nuk i ka pëlqyer aspak bukuroshes, e cila nuk ka nguruar ta shpërndajë këtë edhe me fansat e saj të cilët janë të shumtë.

Viktoria njihet për format e saj fizike shumë të mira, me të cilat shpeshherë provokon edhe ndjekësit e saj në “Instagram”.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat