Jennifer Lopez shkëlqeu me fustanin ngjyrë portokalli - Bota Sot
Jennifer Lopez shkëlqeu me fustanin ngjyrë portokalli

Bota e Yjeve

Jennifer Lopez shkëlqeu me fustanin ngjyrë portokalli

Nga: Bota sot Më: 11 shtator 2019 Në ora: 21:27
Jennifer Lopez

Ajo po largon të gjitha ndalesat për të promovuar filmin e saj të fundit.

Dhe Jennifer Lopez dukej mahnitëse si gjithmonë, derisa kishte veshur një fustan ngjyrë portokalli për një paraqitje në New York.

Aktorja 50 vjeqare kishte veshur një fustan vetëm me një krahë, duke treguar trupin e saj të hollë kur u fut në studiot e Manhattan me nënën e saj./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...