Kim Kardashian 'vuan' për trupin e saj - Bota Sot
Kim Kardashian 'vuan' për trupin e saj

Bota e Yjeve

Kim Kardashian 'vuan' për trupin e saj

Nga: Bota sot Më: 11 shtator 2019 Në ora: 21:40
Kim Kardashian West

Kim Kardashian West po lufton vazhdimisht me pasiguri gjatë gjithë kohës.

Ajo ka pranuar se po vuan nga një varje trupi dhe pasiguri edhepse është vetëm 52 kilogram. Ajo tha se mundohet që komentet kritike të njerëzve ti marr si avantazh të saj dhe motivim.

Ajo thotë se ka celulit dhe se do të punoj më shumë për të kuptuar pse ndjehet e tillë./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...