Nuk fshihen më, Çiljeta dhe Albani publikojnë foton që konfirmon gjithçka - Bota Sot
Nuk fshihen më, Çiljeta dhe Albani publikojnë foton që konfirmon gjithçka

Bota e Yjeve

Nuk fshihen më, Çiljeta dhe Albani publikojnë foton që konfirmon gjithçka

Më: 11 shtator 2019 Në ora: 22:52
Çiljeta dhe Albani

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga dhe portieri Alban Hoxha kanë vendosur të mos fshihen më.

Së fundmi, çifti kanë publikuar në Instagram foto nga i njëjti vend.

Ata shfaqen në një autostradë përpara së njëjtës makinë.

Nuk dihet pse pikërisht dyshja ka zgjedhur këtë vend, por me rëndësi është që janë bashkë.

Kujtojmë që pak ditë më parë, Çiljeta dhe Albani i lanë njëri-tjetrit komente publikisht në rrjetet sociale përkatëse. Kjo bëri që çifti të përfliten edhe më shumë nga fansat.

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...