Shfaqja e “çmendur” e Rihanës ku u ndaluan fotot dhe videot! - Bota Sot
Shfaqja e “çmendur” e Rihanës ku u ndaluan fotot dhe videot!

Bota e Yjeve

Shfaqja e “çmendur” e Rihanës ku u ndaluan fotot dhe videot!

Më: 12 shtator 2019 Në ora: 06:39
Rihanna

Shfaqja e Rihanës ishte kryefjala e Javës së Modës në Nju Jork, por edhe të ftuarit VIP ishin të ndaluar të bënin foto apo video.

Fatlumët të cilët ndoqën spektaklin e linjës së të brendshmeve “Savage x Fenty” nuk mund të publikonin imazhe para “Amazon”, që kishte të drejtën ekskluzive për t’a transmetuar.

Eventi, i cili sipas këngëtares nga Barbadosi, u paralajmërua se do të ishte “i çmendur” ishte një ndërthurje mes muzikës, modës dhe kulturës.

Image

Në shfaqje performuan artistë si Big Sean, Halsey, DJ Khaled dhe Migos. Gjithashtu pjesë e saj ishin modelet e famshme Gigi Hadid, Normani dhe Cara Delevingne.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...