Natalie Portman, mahnitë në fustan të zi - Bota Sot
Natalie Portman, mahnitë në fustan të zi

Bota e Yjeve

Natalie Portman, mahnitë në fustan të zi

Nga: Bota sot Më: 12 shtator 2019 Në ora: 21:10
Natalie Portman

Natalie Portman, ka qenë e pranishme në premierën TIFF të Lucy në Sky, shkruan Daily Mail, përcjell Bota sot.

Portman, ka mahnitur të gjithë me fustanin e zi duke vë në pah elegancën e saj edhe njëhere.

Aktorja, vendosi që me fustan të i mblidhte flokët kështu duke e lënë të shihet bukuria e saj në fustanin e zi dhe buzëqeshja e saj e bëri edhe më të veçantë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...