Kylie Jenner zhvishet për Playboy, flet për jetën e saj seksuale - Bota Sot
Kylie Jenner zhvishet për Playboy, flet për jetën e saj seksuale

Bota e Yjeve

Kylie Jenner zhvishet për Playboy, flet për jetën e saj seksuale

Nga: Bota sot Më: 13 shtator 2019 Në ora: 18:35
Kylie Jenner

Kylie Jenner ka marrë një tjetër kthesë të guximshme në karrierën e saj.

22 vjeqarja e Lip Kit e cila ka vlerën 1 bilionë dollarë pozoj me të brendshme të kuqe për kopertinën e revistës Playboy, që ishte një art i drejtuar nga i dashuri i saj, me të cilin ka një vajzë.

Ajo gjithashtu u pyet rreth jetës së tyre seksuale, dhe Kylie Jenner tha se ajo është bërë më e mirë ë nga lindja e vajzës së tyre në vitin 2018.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Me by @travisscott for @playboy. ♥️♥️ See the full story on playboy.com. Photography by @sashasamsonova

A post shared by Kylie ✨ (@kyliejenner) on

/BS

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...