Bella Hadid ndryshon stilin, duket kaq rehatshem - Bota Sot
Bella Hadid ndryshon stilin, duket kaq rehatshem

Bota e Yjeve

Bella Hadid ndryshon stilin, duket kaq rehatshem

Nga: Bota sot Më: 13 shtator 2019 Në ora: 18:53
Bella Hadid

Ajo ka ecur përgjatë shumë pistave në NYFW këtë vit.

Dhe Bella Hadid kësaj radhe dukej më konforte derisa kishte veshur një bluzë dhe një palë xhinse të kuqe, derisa doli të enjten në qytet.

Ajo kishte vënë edhe syze drejtëkëndëshe ngjyrë portokalli./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...