65-vjeçarja “tërbon” me pantallona të shkurtra të ngjitura pas trupit - Bota Sot
65-vjeçarja “tërbon” me pantallona të shkurtra të ngjitura pas trupit

Bota e Yjeve

65-vjeçarja “tërbon” me pantallona të shkurtra të ngjitura pas trupit

Më: 14 shtator 2019 Në ora: 13:29
Christie Brinkley

Sfidon më së miri çdo 20-vjeçare, madje mund të jetë shumë më në formë se një pjesë e mirë e tyre.

65-vjeçarja Christie Brinkley, konkurrente e “Dancing with the stars”, ka “tërbuar” njerëzit me trupin e saj.

E veshur me pantallona të shkurtra ngjitur pas trupit, ajo tërhoqi vëmendjen e fotografëve të cilët nuk e lanë që t’iu shpëtonte ky moment.

Me trup të tonifikuar dhe pa asnjë lëshim, Christie, bën xheloze çdo femër që e shikon.

E buzëqeshur dhe e lirshme, ajo nuk kursen provokimet sa herë që shfaqet në publik. 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...