Njihuni me basketbollisten që po ‘çmend’ rrjetin me format e saj - Bota Sot
Njihuni me basketbollisten që po ‘çmend’ rrjetin me format e saj

Bota e Yjeve

Njihuni me basketbollisten që po ‘çmend’ rrjetin me format e saj

Më: 14 shtator 2019 Në ora: 14:09
Valentina Vignali

Valentina Vignali “godet” sërish. Basketbollistja, modelja dhe blogerja italiane, një nga protagonistet e edicionit të fundit të “Grande Fratello” dhuron spektakël në për ndjekësit e sak në Instagram.

Kostumi rozë në këtë fillim shtatori ka marrë pafundësisht pëlqime. E në fakt, Valentina me fizikun e saj i meriton të gjitha komplimentet.

Ajo numëron fansa nga e gjithë vota. Ju ftojmë të shikoni disa foto të basketbollistes seksi.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...