Modelja ngreh fustanin lart, ja poza provokuese - Bota Sot
Modelja ngreh fustanin lart, ja poza provokuese

Bota e Yjeve

Modelja ngreh fustanin lart, ja poza provokuese

Nga: Bota sot Më: 16 shtator 2019 Në ora: 08:54
Abbey Clancy

Abbey Clancy, në një fustan me lule të bukura, modelja është parë në shfaqjen Aadnevik LFW, shkruan Daily Mail, përcjell Bota sot.

Modelja, është parë teksa ka ngrehur fustanin lartë dhe ka vë në pah këmbët e saja të bukura.

Modelja, 33 vjeç, vendosi që të shfaqte elegancën e saj në një fustan i cili ishte i lehtë mirëpo që nuk la pa vë në pah linajt përfekte të modeles.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...