Kim Kardashian nuk po e mban veten - Bota Sot
Kim Kardashian nuk po e mban veten

Bota e Yjeve

Kim Kardashian nuk po e mban veten

Nga: Bota sot Më: 16 shtator 2019 Në ora: 09:28
Kim Kardashian

Kim Kardashian West kishte një javë shumë të ngarkuar si shkak i fillimit të linjës së saj të shumëpritur dhe bashkëpunimit me KKW Beauty me Winnie Harlow.

Por për fat të mirë, nëna e katër fëmijëve është në kërkim të kohës për tu përqendruar tek vetja e saj.

Ajo u pa të dielën bashkë me vajzën e saj North./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...