Volejboll dhe me bikine, fotot provokative të Alessandra Ambrosio - Bota Sot
Volejboll dhe me bikine, fotot provokative të Alessandra Ambrosio

Bota e Yjeve

Volejboll dhe me bikine, fotot provokative të Alessandra Ambrosio

Nga: Bota sot Më: 16 shtator 2019 Në ora: 09:45
Alessandra Ambrosio

E diela ishte një ditë argëtuese për ish supermodelen Alessandra Ambrosio.

Engjëlli i Victoria Secret u largua nga shtëpia e saj për në Santa Monica për të luajtuar volejboll e veshur me bikine.

Bukuroshja 38 vjeqare me origjinë braziliane mahniti  me një palë bikine të bardha, kur u shfaq në rrjetet sociale./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...