Rihanna tregon këmbët e saj seksi - Bota Sot
Rihanna tregon këmbët e saj seksi

Bota e Yjeve

Rihanna tregon këmbët e saj seksi

Më: 16 shtator 2019 Në ora: 23:25
Rihanna

Rihanna ka treguar këmbët e saj të mahnitshme ku përpos veshjes se saj interesante ajo ka edhe një çantë Louis Vuitton…pas prezantimit të saj të suksesshëm në Javën e Modës në New York

Ajo sapo ka qenë tepër e suksesshme në Javën e Modës në New York ku për të modeluan motrat Hadid, Cara Delevingne dhe Laverne Cox, ku të gjitha defiluan për Fentyn e saj.

Por, edhe këtë të hënë Rihanna nuk ka ndaluar me modën përderisa është paraqitur pak e kamufluar para se të niset për në Seul të Koresë.

Image31 vjeçarja ka qenë e veshur bukur derisa thuhet se ka blerë biletë 5500 dollarë që të këtë sa më privaci në udhëtimin e saj.
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...