Gati të shpërthejë, nxjerr të pasmet dhe gjoksin - Bota Sot
Gati të shpërthejë, nxjerr të pasmet dhe gjoksin

Bota e Yjeve

Gati të shpërthejë, nxjerr të pasmet dhe gjoksin

Nga: Bota sot Më: 17 shtator 2019 Në ora: 23:26
Georgia Kousoulou

Ajo është e njohur për ekspozimin e hireve trupore.

Dhe Georgia Kousoulou nuk zhgënjeu as këtë herë, derisa ishte në Marbella për xhirime, të martën, përcjell Bota sot.

Ylli 28 vjeçar u shfaq tejet seksi në bikini dypjesëshe të zeza, në të cilat ekspozoi hiret trupore.

Të pasmet gjigante dhe gjoksi seksi bënë që ajo ta marrë gjithë vëmendjen./BS/

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...