Paulo Dybala në një moment të vështirë, Oriana 'tërbon' rrjetet sociale - Bota Sot
Paulo Dybala në një moment të vështirë, Oriana 'tërbon' rrjetet sociale

Bota e Yjeve

Paulo Dybala në një moment të vështirë, Oriana 'tërbon' rrjetet sociale

Më: 18 shtator 2019 Në ora: 07:47
Oriana Sabatini

Futbollisti argjentinas Paulo Dybala nuk po kalon një moment të mirë tek skuadra e tij Juventus.

Pas një vere të nxehtë merkatoje, sulmuesi qëndroi te bardhezinjtë, por më shumë në hije sesa në dritë.

Paulo shpreson që pas qëndrimin në stol në ndeshjen e fundit, të ketë mundësinë e aktivizimit në Champions kundër Atletico Madridit.

Image

Por në “La Joya” mbetet në “errësirë”, partnerja e tij, Oriana Sabatini, shfaqet thuajse nudo në Instagram. Edhe ajo me foto bardhezi, më pas me ngjyra. Në pah dalin tatuazhet dhe një “boom” pëlqimesh nga fansat. Paulo, për momentin ngushëllohet me dashurinë…

Image
Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...