Laura Krliu këngëtarja që din të jetë dhe fashion - Bota Sot
Laura Krliu këngëtarja që din të jetë dhe fashion

Bota e Yjeve

Laura Krliu këngëtarja që din të jetë dhe fashion

Nga: Maksim Gjokaj Më: 18 shtator 2019 Në ora: 15:38
Laura Krliu

Ajo është një artiste që falë zërit të ëmbël që ka pëlqehet dhe megjithëse nuk sjell projekte të shpeshta ajo duhet e mbahet mend gjithmonë. Eshtë fjala për këngëtaren Laura Krliu e cila gjatë verës që lamë pas befasoi me super fotot, ndërsa ajo sapo është pjesë e fushatës më të re Levi's. E nëse do të shihni fotot e fundit të saj do të mbeteni gojëhapur, duke na treguar se këngëtarja shkupjane din të jetë dhe fashion.BS

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...