Enca “sfidohet” nga e motra, Uindi “çmend” ndjekësit me fotot seksi - Bota Sot
Enca “sfidohet” nga e motra, Uindi “çmend” ndjekësit me fotot seksi

Bota e Yjeve

Enca “sfidohet” nga e motra, Uindi “çmend” ndjekësit me fotot seksi

Më: 18 shtator 2019 Në ora: 19:04
Enca Haxhia

Këngëtarja, Enca, prej disa ditësh ka zbuluar se ndodhet me pushime në një resort luksoz në Turqi, së bashku me familjen e saj.

Ajo ka ndarë me ndjekësit e saj të shumtë në “Instagram”, foto e video ku shfaqet me rroba banje mjaft seksi dhe provokuese.

Por prisni se Encën e “konkurron” motra e saj, Uindi, e cila ka tërhequr vëmendjen teksa shfaqet duke pozuar në pishinë e duke treguar format e saj bombastike.

Ndërsa në një video, ajo çmend ndjekësit me lëvizjet provokuese. Uindi krahas postimeve shkruan se po i shijon shumë këto pushime.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...