"Seksi" Riri me fustanin rozë - Bota Sot
"Seksi" Riri me fustanin rozë

Bota e Yjeve

"Seksi" Riri me fustanin rozë

Nga: Bota sot Më: 18 shtator 2019 Në ora: 23:30
Rihanna

Rihanna u shfaq me disa veshje elegante e ngjashëm u shfaq edhe në ngjarjen në Seul lidhur me linjën e saj të grimit Fenty Beauty.

Të mërkurën ajo u shfaq në kryeqytetin e Koresë së Jugut me një fustan të ëmbël ngjyrë rozë dhe një rrip të ngushtë deri në fund të fustanit./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...