Yazmi Oukhellou provokative me fustanin e shkurtër - Bota Sot
Yazmi Oukhellou provokative me fustanin e shkurtër

Bota e Yjeve

Yazmi Oukhellou provokative me fustanin e shkurtër

Nga: Bota sot Më: 18 shtator 2019 Në ora: 23:38
Yazmi Oukhellou

Yazmi Oukhellou kishte veshur një fustan të shkurtër në klubin e natës në Marbella në Spanjë.

Zeshkanja mahnitëse 25 vjeqare i tregoj flakës së saj të mëparshme që i mungon në një fustan të shkurtër me shirita rozë.

Yazmin u shfaq me një palë taka nudo dhe një orë argjendi./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...