Rita Ora po e shijon pushimin - Bota Sot
Rita Ora po e shijon pushimin

Bota e Yjeve

Rita Ora po e shijon pushimin

Nga: Bota sot Më: 18 shtator 2019 Në ora: 23:43
Rita Ora

Turneu i saj muzikor gjashtë mujor Phoenix përfundoj gjatë fundjavës, pasi performoj për tifozët në Evropë, Amerikën e Veriut, Azi dhe Australi.

Dhe Rita Ora duket se po e shijon kohën e nevojshme të mërkurën, kur ajo doli në qytetin e saj ku banon në Londër./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...