Me imazhe provokuese, Rita falënderon Parisin për mikpritjen - Bota Sot
Me imazhe provokuese, Rita falënderon Parisin për mikpritjen

Bota e Yjeve

Me imazhe provokuese, Rita falënderon Parisin për mikpritjen

Më: 19 shtator 2019 Në ora: 16:53
Rita Ora

Rita Ora ka publikuar disa fotografi atraktive.

Rita Ora ka ndarë me ndjekësit fotografi të reja në rrjete sociale, në të cilat u paraqit shumë joshëse.

Këngëtarja përmbledhi imazhet e realizuara gjatë performancës në Paris si dhe pas përfundimit të saj.

Image

Po ashtu, përmes tyre, Rita ka falënderuar Parisin për mikpritjen si dhe tha që shumë shpejt do të kthehet në atë vend.

“Për ju nuk e di, por nëse nuk jeni të sigurtë për veten tuaj, kush tjetër do të jetë…Faleminderit për një fundjavë të jashtëzakonshme, Paris !! Shihemi përsëri së shpejti të gjithë ”, ka shkruar ajo.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...