Kourtney Kardashian shfaqet 'seksi' në të bardha - Bota Sot
Kourtney Kardashian shfaqet 'seksi' në të bardha

Bota e Yjeve

Kourtney Kardashian shfaqet 'seksi' në të bardha

Nga: Bota sot Më: 19 shtator 2019 Në ora: 22:29
Kourtney Kardashian

Ajo do të bëjë të pamunduren që tre fëmijët e saj të jenë të lumtur.

Dhe Kourtney Kardashian u shfaq mahnitëse në oborrin e shtëpisë së saj në Kaliforni.

Ylli mahnitës tregoj figurën e saj në veshje të bardhë./BS

Image

 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...